Profesionalus žalų administravimas, vedantis į padidėjusias pajamas.

1.7 MIL €
Išmokėtų išmokų klientams
IKI 367 %
Padidėjusios išmokos
10000+
Sureguliuotų žalų
15 METŲ
Patirtis dirbant su žalomis
859K €
Išmokėtų išmokų klientams
Iki 367 %
Padidėjusios išmokos
10 000+
Sureguliuotų žalų
15 METŲ
Patirtis dirbant su žalomis
Konkurencinis pranašumas ir padidėjusios pajamos
Didžiosios draudimo brokerių bendrovės žino, kad profesionalus žalų administravimas visų pirma yra pranašumas.

Atsakykite patys sau – kodėl žmogus ar įmonė turėtų draustis pas brokerius, kurie neatlieka profesionalaus žalos aptarnavimo, jei kitas brokeris tai daro?

Tvarkydami žalas, mes bendraujame tiek su brokerių bendrovėmis, tiek su fiziniais asmenimis. Akivaizdu, kad klientai, gavę padidintas išmokas, jaučiasi labiau vertinami savo brokerių – ir dėl to mieliau rekomenduoja juos kitiems.
Aptarnaujame klientus Jūsų įmonės vardu
„Claims management“ žalų administravimo ekspertų komanda gali tapti Jūsų asmeniniu žalų administravimo skyriumi.

Administruosime žalas Jūsų įmonės vardu.

Atsiliepsime į skambučius ir atsakysime į laiškus kaip Jūsų darbuotojai. Naudosime Jūsų pasirinktą arba mūsų pasiūlytą žalų administravimo platformą. Darbas mūsų, o sėkmingi rezultatai, pozityvūs atsiliepimai ir rekomendacijos – Jūsų.
Teikiame papildomas paslaugas Jūsų klientams
Dirbdami su „Claims management“, savo klientams galėsite pasiūlyti plataus spektro papildomų paslaugų portfelį:

Skolų išieškojimas – padėsime Jūsų klientams atgauti visų tipų skolas visame pasaulyje.
Pakaitinis automobilis – kol Jūsų kliento automobilis bus remontuojamas, suteiksime jam pakaitinį.
Pagalba kelyje Lietuvoje ir užsienyje – mūsų partneriai tiek Lietuvoje, tiek užsienyje (ES teritorijoje) Jūsų klientams suteiks skubią pagalbą kelyje.
Nepriklausomas vertinimas – esant poreikiui „Claims management“ nepriklausomi žalų vertintojai atliks nepriklausomą žalos ar turto vertinimą.
Teisininkų paslaugos – mūsų teisininkų komanda Jūsų klientams teiks plataus spektro teisines konsultacijas įvairiais klausimais.

“Savo srities profesionalai. Viskas puiku, laiku ir vietoje. Esame patenkinti bendradarbiavimu todėl rekomenduojame ir kitiems”

Evaldas Butrimavičius
UAB State Express Europe Komercijos direktorius

“Pasiekti rezultatai viršijo lūkesčius! Ekspertai dirba be priekaištų ir pats procesas buvo itin sklandus"

Ramūnas Komisaraitis
UAB Kautra Eismo tarnybos vadovo pavaduotojas

“Esame labai patenkinti rezultatais! Aiškiai matome naudą ir įmonei kuriamą vertę per padidėjusias išmokas. Didelis pliusas, kad ekspertai su vairuotojais bendrauja per “viberį" ir nebereikia papildomai persiuntinėti informacijos.”

Julius Mockus
UAB Norlida Transporto vadybininkų skyriaus vadovas

Klientų atsiliepimai
Kaip veikia mūsų ir draudimo brokerių bendrovių bendradarbiavimas?
Sutariame bendradarbiavimo sąlygas
„Claims management“ komanda gali perimti visus su žalomis susijusius klausimus arba tik dalį darbų pagal poreikį. Pavyzdžiui, tik problemines ir itin sudėtingas žalas arba tik transporto įmonių žalas.
Sutariame komunikacijos priemones
Pasirašę sutartį, nusprendžiame ir sutariame komunikacijos priemones. Galime dirbti tiek naudodami Jūsų paskirtą elektroninį paštą ar telefono numerį, tiek savo pačių komunikacijos priemones.
Sutariame dėl žalų bylų inventorizavimo sistemos
Sudarysime Jums sąlygas matyti visas žalas einamuoju laikotarpiu. Matysite visą žalos bylos administravimo procesą – nuo įvykio užregistravimo iki draudimo sprendimo pranešimo.
Įvykus žalai Jūsų klientų žalas administruojame Jūsų įmonės vardu
Su žala susidūrusius savo klientus nukreipsite į savo žalų administravimo skyrių. O tuomet mes perimsime visą žalos administravimą ir atstovausime tiek Jums, tiek Jūsų kliento interesams.
Atliekame bylos administravimą
Bylos administravimo laikotarpiu klientas galės konsultuotis su vienu ir tuo pačiu žalų ekspertu. O komunikacija su draudimo kompanija ar kitomis susijusiomis šalimis pasirūpinsime mes.
Peržiūrime galutinio bylos administravimo rezultatus
Tiek žalos administravimo metu, tiek po jos pabaigimo Jūsų klientas turės galimybę stebėti žalos administravimo procesą, žingsnius ir galutinį rezultatą.
Dažniausiai užduodami klausimai
Taupydami Jūsų laiką, žemiau atsakome į dažniausiai mūsų klientų užduodamus klausimus. Jei turite klausimą, į kurį atsakymo nerandate, susisiekite su mumis telefonu, elektroniniu paštu arba palikę užklausą formoje „Susisiekite“.
SUSISIEKITE
Iki šiol savo klientams žalų neadministravome. Kodėl mums ši paslauga turėtų būti aktuali?
Dauguma didžiųjų draudimo brokerių bendrovių jau teikia žalų administravimo paslaugas. Delsdami rizikuojate pralaimėti konkurencinę kovą dėl klientų bendrovėms, kurios šią paslaugą jau teikia. „Claims management“ žalų ekspertai – puikus būdas įsitikinti jos efektyvumu.
Kaip veiks Jūsų ir brokerio bendradarbiavimas?
Pagal poreikį perimsime visas Jūsų klientų žalas ir su jomis susijusius klausimus. Su klientais galėsime komunikuoti tiek telefonu, tiek el. paštu. Bylas inventorizuosime sistemoje, todėl savo klientų žalas galėsite matyti einamuoju laiku.
Ar administruojate visų produktų žalas?
Taip, administruojame KASKO, TPVCA, CMR, sveikatos žalas, įmonių turto žalas, gyventojų turto žalas ir visų kitų produktų žalas.
Kokias žalas tvarkote ?
Transporto žalas (TPVCA ir KASKO), krovinių žalas, vairuotojų sveikatos žalas, turto žalas ir sandėlio žalas. Dirbame su visomis žalomis ir neskirstome jų į dideles ar mažas, lengvas ar sunkias.
DAUGIAU KLAUSIMŲ
Žalas administruojame patys. Ką galite padaryti geriau nei mūsų darbuotojai?
Mūsų komandą sudaro ilgamečiai draudimo žalų ekspertai, teisininkai ir nepriklausomi vertintojai. Todėl pirmiausia derėtų lyginti komandų kompetencijas, efektyvumą ir rezultatus. Tuomet įvertinti, ar finansiškai labiau apsimoka turėti samdomą darbuotoją, ar savo paslaugas perleisti išorinei įmonei.
Kokia yra „Claims management“ paslaugų kaina?
Kiekvienam klientui pagal jo žalų kiekį pritaikome atskirą kainodarą. Todėl nesvarbu, per mėnesį susiduriate su 5 ar su 50 žalų, rasime Jums patį efektyviausią sprendimą.
Kodėl žalų administravimui turėtume rinktis „Claims management“ paslaugas?
Visų pirma reikia pabrėžti, jog mes siūlome platų spektrą skiritngų paslaugų spręsti Jūsų problemoms: Žalų administravimas, skolų išieškojimas, teisinės paslaugos, Skubi pagalba kelyje visoje Europoje ir kt. Taip pat Jums svarbu turėtų esame vienintelė nuo kitų brokerių bendrovių nepriklausanti žalų administravimo įmonė Lietuvoje. Taip pat norime akcentuoti, jog dirbdami su „Claims management“ praplėsite ir savo paslaugų spektrą, nes teikiame ir skolų išieškojimo, teisinių konsultacijų ir atstovavimo bei skubios pagalbos kelyje visoje Europoje paslaugas.ūti tai, jog visi Jūms rūpimi klausimai bus sprendžiami vienoje vietoje, o su Jumis visą laiką bendraus ir į visus klausimus atsakys Jums priskirtas žalų ekspertas, kuris bus pasiekiamas 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę. Mūsų sistema sukurta efektyviam, patogiam ir greitam žalos valdymo procesui.
Visi Jūsų klausimai
Užduokite savo klausimą

Susisiekite

El. p. zalos@claimsmanagement.lt
Mob. tel. +370 (614) 64 622
Ačiū! Jūsų klausimą gavome. Susisieksime kaip įmanoma greičiau
Neteisingai pateikta informacija. Bandykite dar kartą