Jūsų draudimo išmokos jau seniai turėjo būti didesnės.

1.7 MIL €
Išmokėtų išmokų klientams
IKI 367 %
Padidėjusios išmokos
10000+
Sureguliuotų žalų
15 METŲ
Patirtis dirbant su žalomis
1.7 MIL €
Išmokėtų išmokų klientams
Iki 367 %
Padidėjusios išmokos
10 000+
Sureguliuotų žalų
15 METŲ
Patirtis dirbant su žalomis

Susiduriate su užsienio žalomis?

Jūsų vairuotojas pateko į eismo įvykį už Lietuvos teritorijos ribų ir dėl kalbos barjero susiduria su didžiuliais sunkumais?

Nežinote užsienio šalies teisinės bazės ir nesate tikri, jog po eismo įvykio duodate teisingus nurodymus savo vairuotojui? Todėl surenkate ne visus reikiamus dokumentus bei įrodymus?

Po įvykio užsienyje Jūs ar Jūsų draudimo brokeris kreipiasi į kasko arba atstovus Lietuvoje ir taip neatgauna visų naudų?

„Claims management“ komanda turi ilgametę darbo su transporto ir krovinių žalomis, įvykusiomis užsienyje, patirtį. Mūsų partneriai 33 Europos šalyse ne tik užtikrins teisingas ir sąžiningas išmokas pagal užsienio valstybės įstatyminę bazę, bet ir teiks skubias konsultacijas Jūsų vairuotojams jiems suprantama kalba.

Ženkliai išaugo Jūsų laiko sąnaudos žalų administravimui?

Jūsų transporto parkas pastaruoju metu sparčiai auga, o kartu su juo ir žalų skaičius?

O gal planuojate plėstis ir suprantate, kad neišvengiamai didės ir žalų administravimo laiko sąnaudos?

Ieškote pagalbos ir norite vienoje vietoje gauti visų problemų sprendimus: žalų administravimą, skolų išieškojimą, skubią pagalbą kelyje, tiesioginį bendravimą su vairuotojais, atsakymus į plataus spektro teisinius klausimus ir dar daugiau?

Mūsų patyrusi komanda bei partnerių tinklas visoje Europoje turi ilgametę patirtį padedant įmonėms spręsti plataus spektro transporto parko žalų problemas.

Susiduriate su krovinio žalomis ar pretenzijomis?

Įvykus krovinio žalai pretenzijos reiškėjas užšaldė arba užskaitė Jūsų uždirbtus, bet dar nesumokėtus pinigus?

Gavote akivaizdžiai per didelę ir nepagrįstą pretenziją?

Neturite pakankamo teisinio raštingumo, todėl CMR žalos administravimas reikalauja daugybės brangaus Jūsų laiko?

Mūsų teisininkų ir žalų ekspertų komanda su šiomis problemomis susiduria kasdien. Sprendžiame jas pasitelkdami išvystytas, puikiai veikiančias sistemas, todėl galime tinkamai atstovauti Jūsų interesams, o  dokumentaciją tvarkyti greitai ir efektyviai.
Mūsų klientų gaunamos papildomos vertės
Daugiau nei 10 000 sėkmingai suadministruotų transporto žalų patirtis mūsų komandai leido suprasti, kad transporto parko ir transporto žalų administravimas reikalauja kompleksinių sprendimų.

Todėl teikiame visą paketą susijusių paslaugų, kurios užtikrins sklandų, efektyvų bendradarbiavimą ir sprendimus įvairiuose iššūkiuose.
GAUKITE NEMOKAMĄ KONSULTACIJĄ
Tiesioginis bendravimas su vairuotojais
Įvykus transporto žalai ypač svarbi operatyvi ir sklandi komunikacija su įvykio vietoje esančiu vairuotoju. Todėl dedame visas pastangas kaskart bendrauti tiesiogiai ir be tarpininkų vairuotojui priimtina kalba.
Nepriklausomas žalų vertinimas
Naudojame moderniausias žalų vertinimo technologijas ir metodologijas, o tai leidžia užtikrinti tikslius ir teisingus žalų vertinimo ataskaitų rezultatus.
Skolų išieškojimas
Teikiame individualius skolų išieškojimo sprendimus visoje ES teritorijoje.
Žalų bylų sisteminimas ir archyvavimas
Tvarkinga ir efektyvi bylų tvarkymo sistema padeda išvengti klaidų bei nesklandumų ir bylas administruoti greičiau.
Senų, nurašytų ar nebaigtų administruoti žalų inventorizacija
Pasirašę sutartį su nauju klientu, peržiūrime senaties termino nesulaukusias žalas, o tai  leidžia finansinę vertę sukurti iš karto.
Skubi pagalba kelyje
Mūsų klientai gali jaustis ramūs visoje ES teritorijoje, nes bendradarbiaujant su „Claims management“ skubi pagalba pasiekiama vos vieno skambučio atstumu.
Analizės teikimas ir pasiūlymai, kaip mažinti nuostolius
Siekiant efektyviai valdyti savo veiklą, žalos duomenų analizė logistikos įmonėms yra būtina. Ją atlikus galima identifikuoti tikėtinas problemas bei spragas, kurių panaikinimas padės sumažinti nuostolius ir padidinti pelną.
Dažniausiai užduodami klausimai
Taupydami Jūsų laiką, žemiau atsakome į dažniausiai mūsų klientų užduodamus klausimus. Jei turite klausimą, į kurį atsakymo nerandate, susisiekite su mumis telefonu, elektroniniu paštu arba palikę užklausą formoje „Susisiekite“.
SUSISIEKITE
Mūsų žalas administruoja draudimo brokeris. Ką galite padaryti geriau?
Pirmiausia norime akcentuoti, kad siūlome platų spektrą skirtingų Jūsų problemas išspręsti padėsiančių paslaugų: žalų administravimo, skolų išieškojimo, teisinių konsultacijų, skubios pagalbos kelyje visoje Europoje ir kt. Taip pat Jums aktualu turėtų būti tai, jog visus rūpimus klausimus spręsime vienoje vietoje, o su Jumis bendraus ir į visus klausimus atsakys Jums priskirtas žalų ekspertas. Mūsų sistema sukurta efektyviam, patogiam ir greitam žalos valdymo procesui.
Tai ką sakote skamba per gerai. Ar galite pagrįsti savo žodžius?
Taip, žinoma – turime daugybę realių žalos pavyzdžių, kuriuos Jums paprašius mielai pateiksime. Taip pat paskaičiuosime, kokią potencialią naudą sukurtume administruodami Jūsų transporto parką.
Kuo Jūsų paslaugos skiriasi nuo kitų žalų administravimo įmonių?
Mūsų esminis išskirtinumas yra tai, kad pagrindinį dėmesį skiriame vežėjams ir jų problemų sprendimui. Būtent todėl puikiai suprantame, su kokiomis problemomis susiduria vežėjai, ir kuriame produktą, kuris leidžia visus su žalomis susijusius klausimus spręsti vienoje vietoje. Dirbdami su „Claims management“ jausitės ramūs dėl žalų administravimo, skolų išieškojimo, teisinių paslaugų, skubios pagalbos kelyje ir kt.
Kokias žalas tvarkote ?
Transporto žalas (TPVCA ir KASKO), krovinių žalas, vairuotojų sveikatos žalas, turto žalas ir sandėlio žalas. Dirbame su visomis žalomis ir neskirstome jų į dideles ar mažas, lengvas ar sunkias.
DAUGIAU KLAUSIMŲ
Jau turime savo žalų ekspertą. Kodėl mums reikalingos Jūsų paslaugos?
Pirmiausia reikėtų palyginti Jūsų eksperto kuriamas vertes su mūsų komandos kuriamomis vertėmis. Tuomet įsivertinti, kas efektyviau: samdyti darbuotoją ar perduoti žalas žalų administravimo įmonei. Taip pat svarbu suprasti, kad šalia žalų administravimo Jums teiksime ir paslaugas, kurių tikrai nepasiūlys Jūsų draudimo ekspertas: skolų išieškojimo, teisinių konsultacijų, skubios pagalbos kelyje ir kt.
Kiek kainuotų perduoti viso transporto parko administravimą į Jūsų rankas?
Kaina priklausys nuo Jūsų poreikių ir transporto priemonių skaičiaus Jūsų parke.
Mes nesusiduriame su daug žalų. Ar mums apsimoka samdyti atskirą žalų administravimo įmonę?
Transporto įmones skatiname suprasti, kad rizikų valdymas – labai svarbi transporto parko valdymo dalis. Todėl nesvarbu, susiduriate vos su keliomis žalomis ar kol kas nepatyrėte nė vienos. Svarbiausia prireikus kreiptis į ekspertus, kurių pirminė konsultacija padės Jums išvengti esminių klaidų.
Visi Jūsų klausimai
Užduokite savo klausimą

Susisiekite

El. p. zalos@claimsmanagement.lt
Mob. tel. +370 (614) 64 622
Ačiū! Jūsų klausimą gavome. Susisieksime kaip įmanoma greičiau
Neteisingai pateikta informacija. Bandykite dar kartą