Taupydami Jūsų laiką, žemiau atsakome į dažniausiai mūsų klientų užduodamus klausimus

Jei turite klausimą, į kurį atsakymo nerandate, susisiekite su mumis telefonu, elektroniniu paštu arba palikę užklausą formoje „Susisiekite“.

Transporto įmonėms
Draudimo brokeriams
Mūsų žalas administruoja draudimo brokeris. Ką galite padaryti geriau?
Pirmiausia norime akcentuoti, kad siūlome platų spektrą skirtingų Jūsų problemas išspręsti padėsiančių paslaugų: žalų administravimo, skolų išieškojimo, teisinių konsultacijų, skubios pagalbos kelyje visoje Europoje ir kt. Taip pat Jums aktualu turėtų būti tai, jog visus rūpimus klausimus spręsime vienoje vietoje, o su Jumis bendraus ir į visus klausimus atsakys Jums priskirtas žalų ekspertas. Mūsų sistema sukurta efektyviam, patogiam ir greitam žalos valdymo procesui.
Tai ką sakote skamba per gerai. Ar galite pagrįsti savo žodžius?
Taip, žinoma – turime daugybę realių žalos pavyzdžių, kuriuos Jums paprašius mielai pateiksime. Taip pat paskaičiuosime, kokią potencialią naudą sukurtume administruodami Jūsų transporto parką.
Kuo Jūsų paslaugos skiriasi nuo kitų žalų administravimo įmonių?
Mūsų esminis išskirtinumas yra tai, kad pagrindinį dėmesį skiriame vežėjams ir jų problemų sprendimui. Būtent todėl puikiai suprantame, su kokiomis problemomis susiduria vežėjai, ir kuriame produktą, kuris leidžia visus su žalomis susijusius klausimus spręsti vienoje vietoje. Dirbdami su „Claims management“ jausitės ramūs dėl žalų administravimo, skolų išieškojimo, teisinių paslaugų, skubios pagalbos kelyje ir kt.
Kokias žalas tvarkote ?
Transporto žalas (TPVCA ir KASKO), krovinių žalas, vairuotojų sveikatos žalas, turto žalas ir sandėlio žalas. Dirbame su visomis žalomis ir neskirstome jų į dideles ar mažas, lengvas ar sunkias.
DAUGIAU KLAUSIMŲ
Jau turime savo žalų ekspertą. Kodėl mums reikalingos Jūsų paslaugos?
Pirmiausia reikėtų palyginti Jūsų eksperto kuriamas vertes su mūsų komandos kuriamomis vertėmis. Tuomet įsivertinti, kas efektyviau: samdyti darbuotoją ar perduoti žalas žalų administravimo įmonei. Taip pat svarbu suprasti, kad šalia žalų administravimo Jums teiksime ir paslaugas, kurių tikrai nepasiūlys Jūsų draudimo ekspertas: skolų išieškojimo, teisinių konsultacijų, skubios pagalbos kelyje ir kt.
Kiek kainuotų perduoti viso transporto parko administravimą į Jūsų rankas?
Kaina priklausys nuo Jūsų poreikių ir transporto priemonių skaičiaus Jūsų parke.
Mes nesusiduriame su daug žalų. Ar mums apsimoka samdyti atskirą žalų administravimo įmonę?
Transporto įmones skatiname suprasti, kad rizikų valdymas – labai svarbi transporto parko valdymo dalis. Todėl nesvarbu, susiduriate vos su keliomis žalomis ar kol kas nepatyrėte nė vienos. Svarbiausia prireikus kreiptis į ekspertus, kurių pirminė konsultacija padės Jums išvengti esminių klaidų.

Užduokite savo klausimą

El. p. zalos@claimsmanagement.lt
Mob. tel. +370 (614) 64 622
Ačiū! Jūsų klausimą gavome. Susisieksime kaip įmanoma greičiau
Neteisingai pateikta informacija. Bandykite dar kartą